Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr Jakuba Bizana

Informujemy, że publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr Jakuba Bizana odbędzie się w dniu 10 listopada 2020 r. (wtorek), o godz. 10.30, przy użyciu platformy MS Teams.

Tytuł pracy: "Rola białka germinopodobnego z Mesembryanthemum crystallinum (L.) w rozwoju i w odpowiedzi na stresy środowiskowe"
Promotor pracy: dr hab. Robert Konieczny (Uniwersytet Jagielloński)
Promotor pomocniczy: dr hab. Piotr Rozpądek (Uniwersytet Jagielloński, Małopolskie Centrum Biotechnologii)
Recenzenci: prof. dr hab. Ewa Kępczyńska (Uniwersytet Szczeciński, Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych), prof. dr hab. Iwona Żur (Polska Akademia Nauk w Krakowie, Instytut Fizjologii Roślin)

Praca wraz z recenzjami wyłożona jest do wglądu w Archiwum UJ.
Osoby, które chcą wziąć udział w obronie proszone są o kontakt z mgr Lilianną Żwirecką, do 9 listopada do godziny 12:00 (sekretariat.ib@uj.edu.pl).

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr. Markusa Reuta