Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr. Markusa Reuta

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki biologiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zawiadamia, że w dniu 25.10.2022 r. o godzinie 14.15 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr. Markusa Reuta pt. "Systematic Biology of Utricularia subgenus Polypompholyx (Lentibulariaceae), with a Focus on the Developmental Morphology of Vegetative Organs".

Promotor:
Prof. dr hab. Bartosz Płachno (Instytut Botaniki, Wydział Biologii, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie)

Recenzenci:
Dr hab. Jolanta Marciniuk, prof. UPH (Instytut Nauk Biologicznych, Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach)
Prof. dr hab. Krzysztof Spalik (Instytut Biologii Ewolucyjnej, Wydział Biologii, Uniwersytet Warszawski)

Obrona odbędzie się przy użyciu usługi internetowej MS Teams. Osoby, które chcą wziąć udział w obronie proszone są o kontakt z Panią mgr Lilianną Żwirecką: sekretariat.ib@uj.edu.pl w terminie do dnia 24.10.2022 r.
Egzemplarz rozprawy doktorskiej wraz z recenzjami znajduje się do wglądu na stronie internetowej Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego.