Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Informujemy, że publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr Katarzyny Dziedzic odbędzie się w dniu 3 listopada 2020 r. (wtorek), o godz. 11.00, przy użyciu platformy MS Teams.

Tytuł pracy: "Aspekty genetyczno-molekularne i biochemiczne regeneracji in vitro dwupiennego gatunku Rumex thyrsiflorus"

Promotor pracy: prof. dr hab. Andrzej Joachymiak (Uniwersytet Jagielloński)
Promotor pomocniczy: dr hab. Halina Ślesak (Uniwersytet Jagielloński)
Recenzenci: prof. dr hab. Barbara Thiem (Katedra Botaniki Farmaceutycznej i Biotechnologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu), prof. dr hab. Franciszek Dubert (Instytut Fizjologii Roślin im. Franciszka Górskiego PAN w Krakowie)

Praca wraz z recenzjami wyłożona jest do wglądu w Archiwum UJ. Osoby, które chcą wziąć udział w obronie proszone są o kontakt z mgr Lilianną Żwirecką, do 2 listopada do godziny 12:00 (sekretariat.ib@uj.edu.pl).